FACEBOOK TWITTER GOOGLE RSS
Webim

Sigorta Sorgulama SistemiYazar: admin | SGK Sorgulama, Sigorta, Sigorta Sorgulama | 14 Haz 2013 | 2 Yorum

Sigorta Sorgulama

Sigorta Sorgulama

Çalıştığınız şirket veya çalıştığınız kurumun sigorta primlerinizin yatıp yatmadığını kontrolü yapabileceğiniz bir sistemdir. Sigortanızın yatıp yatmadığının kontrol etmeniz emekliliğiniz geldiğinde sorunsuz bir şekilde emekli olabilmeniz için önemlidir.

 

Bu kontrol sisteminin ön önemli yönü ise çevrimiçi bir sistem olup eş zamanlı çalışmaktadır. İşveren kurumunuzun sigorta sorgulama sisteminin bilgilerinin görünebilir olduğunu anlayacağı için sigorta primlerinizin yatırma ihtimalini artıracaktır.

 

Sosyal Sigortalar Kurumunun (SGK) desteğiyle yapılan bu sistemin kullanılması ve su sorulama sisteminin avantajlarından yararlanmak için geçmişte yatan sigorta primlerini ve sigortalı basamağınızı görebilirsiniz. Her şey yolunda gittiği takdirde yeni çıkacak yasaları göz önünde bulundurmadan emekliliğinizi hesaplayarak gelecek planlarınızı yapılandırabilirsiniz.

 

Sistemimizde bulunabilecek ek özellikler sayesinde de diğer araçları kullanarak sigortalılığınızla ilgili tüm detayları ve bilgileri görebilirsiniz. Bu bilgi sisteminin en önemli araçlarından biri olan sorgulama ile büyük avantajlı yatırım planlarına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz

Sigorta Sorgulamanın Avantajları


Sigorta Sorgulamanın Avantajları

Popüler Yazılar